Juniorsko prvenstvo za rukometašice u Italiji: Srbija efikasna i protiv Bugarske

13/07/2021

-

19:09

Juniorsko prvenstvo za rukometašice u Italiji:  Srbija efikasna i protiv Bugarske
Juniorke Srbije - Copyright RSS

Juniorska rukometna reprezntacija Srbije pobedila je i u drugoj utakmici na Evropskom prvenstvu B divizije u Italiji.

Posle ubedljivog trijumfa u prvom kolu nad Turskom sa 37:23, Srpkinje su bile sigurne i efikasne i u duelu sa Buagrskom koju su savladale rezultatom 39:29 (17:16).

Naše reprezentativke su u prvom poluvremenu imale najviše pet golova prednosti ali su je ispustili u finišu prvog dela. U nastavku, rezultatska neizvesnost je trajala do 40. minuta kada je Srbija počela da uvećava prednost i na kraju slavila sa deset golova razlike.

Najefikasnije u redovima Srbije bila je Tamara Kocić sa 9 i Una Obrenović sa 7 golova. Naredni meč Srbija igra sa Italijom, u četvrtak od 19 časova.