Pucnjava u Zagrebu: Maskirani muškarac ranio jednu osobu, nezvanično reč je o preduzetniku Robertu Paliću
Komentari19/03/2025
-11:39

U pucnjavi koja se jutros dogodila u zagrebačkom naselju Dubrava povređen je muškarac (57), a prema nezvaničnim informacijama reč o preduzetniku Robertu Paliću.
Palić je Ured za borbu protiv korupcije i organizovanog kriminala (Uskok) optužio ranije za utaju poreza pri uvozu luksuznih automobila.
Policija je potvrdila da se pucnjava dogodila oko 8.35 sati.
Prema policijskom saopštenju, povređeni muškarac je ranjen u predelu donjih ekstremiteta najverovatnije iz vatrenog oružja.
Povređeni muškarac je hospitalizovan.
Na mestu događaja utvrđuju se sve okolnosti, naveli su iz policije, uz tvrdnju da tokom pucnjave nije bilo opasnosti po druge.
Prema pisanju Jutarnjeg lista Palić, koji je ranije povezivan sa bivšim čelnikom Dinama Zdravkom Mamićem, upucan je dok je išao na kafu u obližnji kafić, kada mu je prišao maskirani muškarac s leđa i pucao u noge.
Muškarac je potom pobegao, a policija sumnja da je begunac imao pomogača, koji ga je čekao na motoru kojim su pobegli.
Komentari (0)