Društvo

Na graničnom prelazu Šid teretnjaci od jutros čekaju četiri sata

Komentari
Na graničnom prelazu Šid teretnjaci od jutros čekaju četiri sata
Na graničnom prelazu Šid teretnjaci od jutros čekaju četiri sata - Copyright Tanjug/Sava Radovanović

Autor: Tanjug

27/07/2022

-

07:50

veličina teksta

Aa Aa

Prema podacima AMSS, teretna vozila na graničnom prelazu Šid čekaju jutros četiri sata.

Teretnjaci na Batrovcima čekaju tri sata, a na Horgošu dva sata. Na graničnom prelazu Gostun putnička vozila jutros na izlazu čekaju oko pola sata. Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja vozila.

Na auto-putu E-75, petlja Aleksinački Rudnici-petlja Aleksinac, kod Aleksinca, do 1. avgusta radovi na pojačanom održavanju, u preticajnoj saobraćajnoj traci, u smeru ka Beogradu, saopštilo je JP "Putevi Srbije".

Auto-put E-75, petlja Horgoš-petlja Subotica-Sever, u smeru GP Horgoš-Novi Sad, do 28. jula radovi na demontaži i montaži zaštitne ograde na putu. Saobraćaj se odvija voznom i zaustavnom trakom.

Auto-put E-75, petlja Paraćin-petlja Pojate, do 28. jula radovi na uklanjanju horizontalne saobraćajne signalizacije. Za saobraćaj je zatvorena preticajna saobraćajna traka u smeru ka Nišu.

AI Preporuka

Komentari (0)

Srbija