Selektor Stojković nakon Azerbejdžana: Pokazali smo kompletnu dominaciju

12/10/2021

-

22:56

MN Press - Copyright MN Press

Fudbaleri Srbije savladali su selekciju Luksemburga sa 3:1 u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Selektor ''Orlova'', Dragan Stojković Piksi nije krio zadovoljstvo posle novog uspeha reprezentacije:

''Mislim da smo pokazali kompletnu dominaciju, da je bilo prelepih šansi i akcija. Znali smo koja je važnost ovog meča i rezultata. Uradili smo ono što smo želeli i što smo očekivali''. počeo je Piksi, pa odgovorio na pitanje da li je bilo neopogdno da Aleksandar Mitrović i Dušan Tadić uđu u nastavku:

''Nije bilo neophodno da uđu . I na poluvremenu smo bili mirni u svlačionici, znali smo da ćemo doći do gola. Osetio sam da ipak mogu da uđu, da nije prljava igra. Oni su to razumeli i dobro je što su ušli. Ima još mesec dana do meča sa Portugalom. Mi smo u principu znali da će ta utakmica odlučivati. Ovo što smo do sada uradili je odlično, čestitam momcima na igri i borbenosti''.

Utakmica u Portugala zakazana je za 14. novembar.