Krkobabić: Narodna poslanica Jasmina Karanac pogođena u glavu
Komentari04/03/2025
-11:59

Narodni poslanik Stefan Krkobabić je rekao da je tokom današnjih incidenata u skupštini narodna poslanica Jasmina Karanac pogođena u glavu.
Krkobabić je naveo da se obraća sa njenog mesta. On je pozvao opoziicju da se vrate u skupštinske klupe i da razgovaraju.
predsednica Skupštine Ana Brnabić je izjaviča da je u neredu koji je izazvala opozicija poslanica Jasmina Karanac dobila teže telesne povrede udarcem šok bombe u glavu.
Podsetimo, prethodno je došlo do incidenata u skupštini, a predsednica Skupštine Ana Brnabić je rekla da je narodna poslanica Jasmina Obradović dobila moždani udar.
Brnabić je navela da je poslanica izvedena iz sale i da ju je odvela hitna pomoć nakon što su počeli incidenti u Narodnoj Skupštini. Ana Branbić je rekla na sednici Skupštine da je Jasmina Obradović u životnoj opasnosti.
"A vi i dalje trubite i pištite. Žena se bori za život, zato što vi, umesto reči, renuli ste da bacate šok bombe. I dalje pištite, a žena se bori za život", navela je Brnabić.
Ona je dodala:"Ništa vam nije ljudski život" i "Sram vas bilo".
Komentari (0)